Jak dobierać torebkę do sukienki?

Torebki damskie

Torebka jest nieodłącznym elementem kobiecego stroju. Powinna być nie tylko pakowna, ale też atrakcyjna wizualnie. Dobrze też, jeśli jest właściwie dopasowana do kreacji. O ile wybierając torebkę na wieczorne wyjście, nie ma większego problemu z dopasowaniem właściwego modelu, to na co dzień trudniej jest dopasować ją do stylizacji. Celem jest to, żeby torebka była funkcjonalna i zgodna z zasadami tworzenia modnej stylizacji.

Sukienki na wesele – jak dobrać torebkę?

Okazuje się, że torebka na wesele jest jednym z najistotniejszych dodatków, choć nie dla każdej kobiety w równym stopniu. Pewne jest to, że jest ona niezbędna, dlatego trzeba pochylić się nad jej właściwym dopasowaniem. Okazuje się, że elegancka torebka będzie częścią całej stylizacji. Źle dobrana może zniszczyć cały look. Odpowiednio dopasowana torebka sporo mówi o wyczuciu stylu. Dlatego dobrze dowiedzieć się, jak dobierać torebkę do sukienki na wesele. Od tej wiedzy będzie zależeć powodzenie kreacji. Jeżeli sukienka na wesele jest w stonowanych kolorach, można postawić na kontrastowy kolor, a w przypadku, gdy kreacja jest kolorowa, najlepiej postawić na torebkę korespondującą z jednym z odcieni. Jeżeli ma się wątpliwości, bezpiecznym rozwiązaniem będzie czerń, która pasuje praktycznie do wszystkiego, a przy tym jest sama w sobie szykowna. Jeśli celem jest skompletowanie stroju na specjalną okazję, trzeba pamiętać o tym, aby skupić się nie tylko na sukience, która powinna w pełni odpowiadać randze wydarzenia, ale też na dodatkach. Okazuje się, że zarówno torebka, jak i buty bądź biżuteria powinny stylizację uzupełniać, a nie się z niej wyłamywać, co jest powszechnym błędem.

W tym dziale  Poradnik dla kobiet - jak dopasować stroje kąpielowe do innych elementów garderoby, takich jak pareo czy klapki?

Jak dobierać torebki damskie do stylizacji?

Jeżeli stawia się na klasyczną, stonowaną kreację, najlepiej będzie wybrać kopertówkę bądź torebkę w wersji mini do noszenia w dłoni. Dobrze, jeśli będzie zdobiona ciekawymi wzorami. Można postawić na połyskujące koraliki, kamyki, łańcuszek i wiele innych. W przypadku, gdy okazja wymaga założenia sukienki koktajlowej, która jest nieco mniej oficjalna, najlepiej będzie wybrać niewielką torebkę zdobioną łańcuszkiem. Warunkiem jest jednak to, że sukienka jest gładka i pozbawiona dodatkowych zdobień. Gdy kobieta stawia na strojną kreację bądź sukienkę z niestandardowym wykończeniem przy ramionach, bardzo dobrym rozwiązaniem jest mała torebka do ręki. W innym przypadku stylizacja może okazać się zbyt przesadzona. Wiele kobiet poszukuje dodatków świetnie pasujących do sukienek. Obecnie bardzo popularne są kopertówki, które można połączyć z wieloma sukienkami, także tymi na wesele. Takie torebki wyróżniają się elegancją, minimalizmem oraz klasyką. Warto zaznaczyć, że prostokątną kopertówkę trzyma się w dłoni. W obecnym czasie modne są kopertówki ozdobione łańcuszkami oraz rozmaitymi błyskotkami. To bardzo dobry wybór przy stonowanej kreacji, który ją uszlachetni oraz ożywi. Sporą popularnością cieszą się też eleganckie kuferki. Mowa tutaj o wyborze alternatywnym dla standardowej kopertówki. Takie kuferki powinny też pasować do kreacji weselnej.

W tym dziale  Pomysły na prezent rocznicowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *